(093)367-01-74
(097)951-81-71
vinprokat@gmail.com

АвтокріслаАвтокрісло Chicco Auto-Fix Lux

Додав admin | 25-07-2017, 22:47 | Думок: 0 | Заглянули 1877

Автокресло Chicco Auto-Fix LuxАвтокресло Chicco Auto-Fix Lux


Дитяче автомобільне крісло Chicco Auto-Fix Lux

це прекрасний вибір і гарантія безпеки Вашого малюка.

Група:

для групи 0 для перевезення дітей від 0 до 13 кг.

Кріплення дитячого автокреслаChicco Auto-Fix:

Встановлюється в автомобілі тільки обличчям проти руху, кріпиться нерухомо за допомогою автомобільних ременів безпеки, що мають фіксацію в трьох точках.

Практична основа може бути встановлена ​​в автомобілі постійно з фіксацією в трьох точках, в цьому випадку автокрісло Auto-Fix можна кріпити до основи ..

Безпеки автокрісла:

Завдяки власним триточковим ременям безпеки, які регулюються по росту дитини, сонцезахисного тенту (захищає також від вітру), який при бажанні можна відігнути або зняти, автомобільне крісло Chicco Auto-Fix надійно і безпечно у використанні.

Застібка ременів безпеки автосидіння виконані таким чином, що, якщо обидві її частини складені неправильно, вона не застібається.

Автокрісло для дітей Chicco Auto-Fix має пристрій Clik-Clak для установки на більшість шасі для колясок Chicco, може використовуватися як ручна переноска, а також завдяки закругленою формі як зручне крісло-качалка.

Зручна ручка для транспортування має 4 положення.

Основа кріпиться в автомобілі ременем безпеки і залишається на сіденіе.Автосіденье встановлюється або знімається з основи одним клацанням.

Ергономічна ручка під час перевезення в автомобілі розташовується проти спинки сидіння, що гарантує додатковий захист в разі удару.

Противоударная конструкція з амортизирующим шаром полістиролу усередині сидіння оптимально поглинає силу удару і оберігає Вашу дитину від поштовхів і ударів.

Автосидінь Chicco AUTO-FIX PLUS забезпечене зручним вкладишем, який гарантує правильне положення шиї і спини дитини з народження до досягнення 6 кг ваги.

Установка дитячого автокрісла в машині на передньому сидінні не допускається, якщо автомобіль обладнаний подушкою безпеки.

 

Вартість оренди:

 

200 грн / 1 тиждень

250 грн / 2 тижні

360 грн / 1 місяцьВиїзний майданчик
Ми у Facebook


Ми у Instagram