(093)367-01-74
(097)951-81-71
vinprokat@gmail.com

АвтокріслаАвтокрісло Eternal Shield Sport Star (бежевий / сірий)

Додав admin | 27-07-2017, 11:21 | Думок: 0 | Заглянули 994

Автокресло Eternal Shield Sport Star (бежевый/серый)Автокресло Eternal Shield Sport Star (бежевый/серый)Автокресло Eternal Shield Sport Star (бежевый/серый)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Крісло призначене для дітей від 9 місяців до 6 років. Відмінний дизайн. Зручне і ергономічне крісло виготовлено з ударостійкого пластику. Його можна закріпити штатним автомобільним ременем безпеки з кріпленням в 3-х точках. Завдяки конструкції автокрісла малюк захищений від бічних ударів і добре утримується в автокріслі при різких поворотах. Ремінці з плечовими вставками міцні, зручні, регулюються по довжині, не викликатимуть у дитини дискомфорт або натирати, а також дозволяють автокрісла "рости" разом з дитиною. Крісло має шість положень нахилу спинки, що дозволяє дитині приймати найбільш комфортні для нього положення і без особливих труднощів переносити тривалі поїздки. У положення для сну автокрісло переводиться однією рукою шляхом зміни кута нахилу спинки. Широке сидіння з подушкою робить крісло зручним. Автокрісло виготовлено з високоякісних матеріалів і відповідає всім вимогам безпеки. Крісло відповідає Європейському стандарту безпеки ЕСЕ R44 / 04.

особливості:

Крісло фіксується в машині ременями безпеки і встановлюється по ходу руху автомобіля. Регульовані ремені безпеки обладнані накладками для комфортної їзди дитини. Крісло оснащене додатковими накладками, що захищають від бічних ударів. Шість положень спинки зроблять комфортною будь-яку поїздку. Чохол дає можливість прати його в режимі делікатного прання і містити крісло в чистоті.

Вартість оренди:

350 грн / 1 тиждень

450 грн / 2 тижні

600 грн / 1 місяцьВиїзний майданчик
Ми у Facebook


Ми у Instagram