(093)367-01-74
(097)951-81-71
vinprokat@gmail.com

Іграшки розвиваючіРозвиваючий музичний столик Leap Frog

Додав admin | 2-01-2015, 21:07 | Думок: 0 | Заглянули 1948
Развивающий музыкальный столик Leap FrogІграшка, яка дає дитині можливість знайомитися з різноманітними діями і звуками, порадіти миготливим вогників, крутити, рухати, відкривати, закривати, стукати і катати!

Іграшка являє собою стіл з книгою в центрі, перевертаючи сторінки якої дитина вибирає певний режим гри. Навколо книги розташовані клавіші піаніно, ручка віолончелі, відкривається і закривається кришка музичної шкатулки, пересувний важіль тромбона, барабани, важіль банджо і обертається брязкальце, наповнена кульками.

Всі ці предмети працюють в двох режимах - навчальному та музичному.

Музичний столик Leap Frog пропонує поринути в приємну атмосферу музики мелодіями в різних стилях і звуками справжніх інструментів (барабани, банджо, піаніно, тромбон і т.д.) при включенні режиму "Музичний".

Музичні інструменти сприяють розвитку таких дій як: натискати, тягнути, відкривати і закривати, рухам вгору-вниз, голосно-тихо і т.д.

Режим "Навчання" дозволяє навчити малюків різних форм, кольорів, цифр, алфавітом, протилежностям і т.д.

Навчальний стіл розвиває пам'ять дитини, сприяє формуванню у нього дрібної моторики, почуття ритму, створює всі умови для успішного навчання, стимулює до активних дій і пізнання навколишнього світу.

Вік: 6 міс +

Ніжки столика можна зняти і використовувати тільки стільницю, щоб малюк міг грати з панеллю на підлозі, зможе грати з улюбленою іграшкою в подорож або ліжечку.

 

Вартість оренди: 150 грн. / Міс.Виїзний майданчик
Ми у Facebook


Ми у Instagram