(093)367-01-74
(097)951-81-71
vinprokat@gmail.com

Іграшки розвиваючіРозвиваючий ігровий центр "Ballapalooza" Fisher Price

Додав admin | 2-01-2015, 21:59 | Думок: 0 | Заглянули 5550
Развивающий игровой центр "Ballapalooza" Fisher Price

 

Развивающий игровой центр "Ballapalooza" Fisher Price

 

Развивающий игровой центр "Ballapalooza" Fisher Price

 

Развивающий игровой центр "Ballapalooza" Fisher PriceЯскрава іграшка моментально привертає увагу дитини. Розвиваючий ігровий центр Fisher Price сприяє комплексному розвитку дитини: моторики, сенсорики, колірного і звукового сприйняття, пам'яті і мислення.

 

У набір входять вісім яскравих кульок. Іграшка містить безліч захоплюючих розваг, вогнів і звуків, що не залишить вашого малюка байдужим. Іграшка підходить для дітей, які тільки почали повзати і до 4 лет.Центральная вежа пульсує вогнями, які стимулюють дитину підніматися вгору і рухатися навколо. Діти, які ще сидять, можуть закидати кульки в нижню рампу або на гребне колесо.

 

Дитина може проповзати через ворота, які обертають навколо стійки. Або ж він може пролізти в іншу арку, після чого буде винагороджений безліччю вогнів і звукамі.Когда дитина вже добре стоїть, він може кидати кульки нагорі і спостерігати, як вони скочуються по різноколірних жолобах. Або поміщати кульки для стрільби: вони будуть вистрілювати і скочуватися вниз. Можна пограти великим кулькою, який підвішений до верхньої стійці.

 

Вартість оренди: 260 грн / місВиїзний майданчик
Ми у Facebook


Ми у Instagram