(093)367-01-74
(097)951-81-71
vinprokat@gmail.com

Іграшки розвиваючіІгрова стійка "Весела жирафа" Fisher-Price

Додав admin | 28-07-2012, 11:55 | Думок: 0 | Заглянули 2859
Игровая стойка "Веселый жираф" Fisher-PriceІгрова стійка "Весела жирафа" Fisher-Price для діток у віці від 9 місяців до 3 років. Жирафик зі звуковими і світловими ефектами допоможе малюкові навчитися вставати! Іграшка сприяє розвитку сенсомоторних навичок (почуття форми, розміру, визначення кольору, моторики), мови і навичок спілкування, а також стимулює до активних дій і двіженію.Ігрушка поєднує в собі можливість раннього розвитку та щоденної практики. З ЖИРАФИК Ваш малюк завжди знайде веселе заняття і навчання буде радісним!

Жирафик - стійка стоечка з веселим личком, лапками-тунелями з кольоровими платформами і зовнішнім жолобом; вушками-петельками,

за вушка і спеціальні ручки на жолобі малюк може триматися і використовувати як опору при вставанні;

У ЖИРАФИК є маленькі ріжки - це вільно обертаються фактурні кульки з яскравого кольорового пластику. На лобі у ЖИРАФИК є велика напівпрозора кнопка, яку Малюк може натискати і слухати завзяту музику (кілька варіантів) і дитячий сміх, а в цей час буде блимати яскравий вогник всередині кнопочки. При цьому гучність звуків регулюється - 2 рівня, а також звукові і світлові ефекти включаться, коли малюк покладе кульку в рот ЖИРАФИК: давай погодуємо його! Шарик викотиться на зовнішній жолоб, потім знову сховається, а з'явиться - тепер вгадай, з якої ніжки? Його поява зустрінеться веселим дитячим сміхом, що дуже порадує Вашого малюка!


Вартість оренди: 150 грн / місВиїзний майданчик
Ми у Facebook


Ми у Instagram