(093)367-01-74
(097)951-81-71
vinprokat@gmail.com

Килимки розвиваючіКилимок-ігровий майданчик "Лісовий будиночок", Tiny Love

Додав admin | 23-10-2016, 20:54 | Думок: 0 | Заглянули 1426

Коврик-игровая площадка "Лесной домик", Tiny Love Коврик-игровая площадка "Лесной домик", Tiny Love Коврик-игровая площадка "Лесной домик", Tiny Love


Приголомшлива новинка, яскравий, функціональний розвиваючий ігровий килимок Tiny Love "Gymini Developlace» з безліччю ігрових можливостей і ігрових елементів: брязкальця, кишеньки, деталі з цифрами, 10 цікавих іграшок-підвісок, безпечне дзеркальце і це ще не все!

 

Розвиваючий ігровий килимок Tiny Love "Gymini Developlace» має п'ять варіантів гри для діток від самого народження і до одного рочки. Природна стилістика з досить різноманітною гамою кольорів, що піднімаються борти створюють затишну обстановку для новонароджених діток, для підростаючих дітей килимок стане міні-тренажерним залом, тут малюк зможе полежати на животику, поползать тунелем, розробити хапальні навички та моторику ручок, пограти з піднімається ігровий стіною.

 

Можливі варіанти використання розвиває ігрового килимка Tiny Love «Gymini Developlace»:

• Закрито, затишна обстановка для новонароджених діток

• Барвистий тренажерний зал: покладіть малюка на спинку і підвісьте іграшки, малюк буде вдаряти по них ніжками, тягнутися до них, тим самим розробляючи м'язи ручок і ніжок. Чергуйте іграшки місцями для більшої захопливості гри.

• Створюємо умови для ігор дитини на животику: використовуєте кумедні іграшки, які маляті буде цікаво помацати, вивчити, і випробувати на смак, пограйте з малюком в хованки через кругле віконце.

• Створіть з ігрового килимка тунель і залучайте дитину повзати через тунель до Вас

• Ігрова стіна: коли малюк зможе самостійно сидіти можна почати вивчати ігрову стіну. Покажіть йому, як помістити м'яч в сітчастий кишеню або як поставити гральні карти в потрібні місця.

Вартість оренди: 200 грн / місВиїзний майданчик
Ми у Facebook


Ми у Instagram