(093)367-01-74
(097)951-81-71
vinprokat@gmail.com

Килимки розвиваючіРазвиваючий килимок Playgro Басейн

Додав admin | 7-03-2018, 22:38 | Думок: 0 | Заглянули 819

Развивающий коврик Playgro БассейнРазвивающий коврик Playgro БассейнРазвивающий коврик Playgro БассейнРазвивающий коврик Playgro Бассейн

 

 

Килимок Playgro Басейн - це прекрасне простір для ігор як самих маленьких малюків, так і дітей старшого віку.


Яскравий і барвистий басейн Рlaygro - це своєрідна майданчик, виготовлена ​​з різноманітних матеріалів і оснащена безліччю цікавих дитячих ігор. Басейн має висячі іграшки у вигляді фігурок тварин, які однозначно привернуть увагу будь-якої дитини. Більш того, ігровий центр має навіть дзеркало, а частина іграшок може видавати різні звуки і має знімне зубне кільце.


До килимку-басейну Рlaygro додається пакет, в якому є кульки, своїм розміром оптимально підходящі для дитячих рук, щоб розвивати дрібну моторику пальців малюка. Бортики килимка можна скласти так, щоб вийшло "гніздо", зручне для гри з кульками, до того ж дитина в ньому зможе відчути себе особливо затишно і безпечно.


Ця ігрова зона сприяє розвитку тактильних і рухових навичок у дітей, допомагає поліпшити концентрацію їх уваги і координацію рухів. Барвистий анималистический дизайн і пропоновані басейном гри забезпечать дитині багато годин розваг, тоді як іграшка буде розвиватися одночасно з ним.


Розміри басейну в діаметрі 66 см, глибина - 26 см, а це означає, що у вашого малюка буде достатньо місця для ігор.
Вартість оренди:


150 грн / 1 тиждень

300 грн / 1 місяцьВиїзний майданчик
Ми у Facebook


Ми у Instagram